Sep 23. 2016

Top 8 aplikácií o počasí, ktoré musíš poznať

aplikácií o počasí

Chystáš sa na stanovačku alebo organizuješ grilovačku? Počasie dokáže byť vrtkavé, a preto je dobré mať v mobile kvalitnú aplikáciu, ktorá ti ukáže aktuálne počasie i predpoveď na ďalšie dni. A taktiež by mala byť aj vizuálne príťažlivá… súhlasíš?

 

1. Weather Timeline

Weather Timeline je jednoduchá aplikácia, ktorá ti ukazuje aktuálne počasie, počasie na najbližších 48 hodín a na nasledujúci týždeň. Má jednoduchý elegantný dizajn a ľahko sa v nej zorientuješ medzi rôznymi grafmi a tabuľkami.

Dostupná na: Android, iOS
 

weather_timeline2
 
 

2. AccuWeather

AccuWeather ponúka najaktuálnejšie správy a informácie o počasí vrátane jedinečných a súkromných funkcií - ako je napr. AccuWeather MinuteCast® - predpoveď zrážok po minútach na nasledujúce dve hodiny. Aplikácia má jednoduché užívateľské rozhranie a jej ovládanie zvládneš určite ľavou zadnou. :)

Dostupná na: Android, iOS 
 

accu_weather2
 
 

3. WeatherBug

WeatherBug je ľahko ovládateľná aplikácia vďaka funkčnej navigácií na bočnej strane, ktorú stačí prstom len “vytiahnuť”. Táto aplikácia udáva predpoveď počasia pre viac ako 2,6 milióna miest po celom svete a len v Amerike má viac ako 10 000 profesionálnych meteostaníc.

Dostupná na: Android, iOS
 

weather_bugiOS
 
 

4. Solar : Weather

Solar je minimalistická aplikácia vhodná najmä pre tých, ktorí obľubujú jednoduché a esteticky príjemné rozhranie. Nenájdeš tam žiadne zložité grafy a diagramy, je založená na intuitívnom ovládaní - potiahnutím dole/hore zobrazíte teplotu alebo počasie.

Dostupná na: Android, iOS
 

solar
 
 

5. Yahoo Weather

Aplikácia Yahoo Weather je osviežením vďaka tomu, že ponúka množstvo informácií o počasí, no nemáš nimi zaplnenú celú hlavnú obrazovku. Všetko je starostlivo “upratané” a vždy nájdeš presne to, čo hľadáš. Okrem iného ponúka aj množstvo pekných widgetov a automaticky sa meniace pozadie.

Dostupná na: Android, iOS
 

yahoo_android

 

6. Weather Live

Aplikácia Weather Live sa vyznačuje pekným dizajnom, ktorého hlavné témy sa menia podľa aktuálneho počasia. Ukazuje aktuálnu i pocitovú teplotu, smer i silu vetra, presný čas východu i západu slnko a mnoho ďalšieho. Táto jednoducho ovládateľná aplikácia ti ponúkne všetky najdôležitejšie informácie o počasí.

Dostupná na: Android, iOS
 

weather_live_ios

 

7. Weather Underground

Weather Underground využíva kombinované služby od viac ako 33 000 meteorologických staníc a vďaka tomu dokáže zabezpečiť presnú predpoveď počasia pre určitú lokalitu. Rozhranie aplikácie je veľmi detailné a ukazuje všetko, čo si môžeš priať od takejto aplikácie.

Dostupná na: Android, iOS
 

underground_android

 

8. The Weather Channel

The Weather Channel je jednoducho ovládateľná a intuitívna aplikácia, ktorá ti ponúka aj také bonusy ako - informácie o lyžiarskych podmienkach, o stave peľu v ovzduší (pre alergikov) a mnoho ďalšieho.

Dostupná na: Android, iOS
 

channel_ios
 

Ak máš nápad na jedinečnú mobilnú aplikáciu, ktorá má šancu dobyť svet, kontaktuj nás a my ti s tým pomôžeme! :)

Michaela

Michaela

Marketing Manager

Tags: