Už ste videli naše práce na Dribbble?

Naša práca Aug 10. 2018
dribbble touch4it

Sme spoločnosť, ktorá dokáže celý projekt uchopiť do vlastných rúk a okrem vývoja systému navrhujeme aj UX/UI dizajn. Chcete vidieť ukážky niektorých z našich dizajnérskych prác?

Dribbble je globálna platforma pre dizajnérov a kreatívnych nadšencov, ktorá bola založená v roku 2009 a dnes je obrovskou inšpiráciou pre ľudí po celom svete. Je to komunita grafických i webových dizajnérov, dizajnérov mobilných aplikácií, ilustrátorov, umelcov, dizajnérov navrhujúcich logá, ikony či typografiu a mnohých ďalších. Dribbble je vo svete dizajnu obrovským pojmom, ktorý sa snaží objavovať a spájať skutočné talenty.    

„Za každým pekným dizajnom je ešte krajší príbeh." - Lorinda Mamo (Riaditeľka spoločnosti Design Chronicle Studios)
 

touch4it dribbble


Navštívte náš Dribbble profil → touch4it.dribbble.com.

Urobte si pohodlie a poďme na to!

Keď sa povie webová stránka pre online poistenie, čo si predstavíte? Nudné farby? Zastaralý dizajn? Množstvo informácií na jednom mieste? My sme to však spravili inak! Vybrali sme svieže, žiarivé farby, jednoduché tvary a tie sme vložili do prehľadného a nadčasového vizuálu.

Celý príspevok TU.
 

online poistenie dribbble touch4it


Keď sme navrhovali dizajn pre aplikáciu na manažovanie úloh a eventov, vedeli sme, že musíme ísť do niečoho intuitívneho a jednoduchého. Vedeli sme, že musíme navrhnúť taký UX/UI dizajn, ktorý si používatelia zamilujú na prvý pohľad.

Celý príspevok TU.
 

dribbble touch4it event task manager gif


Pre spoločnosť JTRE sme navrhli úplne nový dizajn webovej stránky na mieru, ktorý vyzdvihuje ich inovatívnosť, jedinečnosť a nadčasovosť. Viac o projekte TU.

Celý príspevok TU.
 

jtre web dribbble touch4it


Pretože vždy, keď začnete prispievať do Dribbble komunity, je pekné začať s „Hello Dribbble“ príspevkom... náš nový dizajnér Lukáš začal svoju cestu týmto shotom:

Celý príspevok TU.
 

hello dribbble touch4it


Či už je človek zamilovaný alebo nie, krátke valentínske video vždy poteší...

Celý príspevok TU.
 

valentin video dribbble touch4it


Ak sa máte rozhodovať medzi dvoma možnosťami, celý proces okolo toho musí byť jednoduchý. Používateľ nechce tráviť veľa času zoznamovaním sa s aplikáciou, ktorá má slúžiť hlavne na zábavu. Súhlasíte?

Celý príspevok TU.
 

voting app dribbble touch4it


„Dizajn vytvára kultúru. Kultúra formuje hodnoty. Hodnoty vymedzujú budúcnosť.“ - Grafický dizajnér Robert L. Peters

Touch4IT redakcia
Touch4IT Redakcia
Tags
Got a project?
Let's talk

Do you want to be our client?

Fill in this form, or, if you prefer, send us an email. Don’t worry, we’ll send you an NDA and your idea will be safe.