Zo života firmy

Jan 09. 2017

Toto sú naše predsavzatia na rok 2017

blog_preview

Aj my sme sa rozhodli vstúpiť do Nového roka s predsavzatiami a cieľmi, ktoré chceme počas neho dosiahnuť.

logo

1. Preraziť na medzinárodnom trhu

Počas roka 2017 by sme chceli zrealizovať expanziu smerom na západ Európy - do Rakúska, Nemecka a prípadne aj do Českej republiky a tiež expanziu smerom do Ázie - do Dubaja a Saudskej Arábie. Zaujímavé projekty v zahraničí vnímame ako obrovskú príležitosť na rozvoj spoločnosti a získanie nových skúseností, ktoré nás môžu posunúť vpred.

2. Posilniť tím o ďalších šikovných špecialistov

Jedným z našich primárnych cieľov je zlepšovanie jednotlivých pracovných tímov vo firme a hľadanie nových a šikovných ľudí. Tiež sa budeme snažiť aj o zlepšenie procesov na zabezpečenie vyššej kvality výstupov - napr. prostredníctvom zrealizovania školení od našich najskúšenejších zamestnancov a odborníkov na dané oblasti.

3. Aj naďalej zveľaďovať naše pracovné prostredie

V roku 2017 plánujeme nájsť nové firemné priestory, ktoré by sme si prispôsobili na mieru a ktoré by spĺňali všetky naše požiadavky. Je to nevyhnutné aj z dôsledku rozširovania sa celého nášho tímu. Chceme vybudovať také pracovné prostredie, v ktorom bude radosť pracovať. :)

 

priestory

4. Budovať skvelú firemnú kultúru

Aj počas tohto roka chceme venovať pozornosť vymýšľaniu zaujímavých teambuldingov a akcií, ktoré by stmelili celý náš kolektív a umožnili sa lepšie spoznať. Počas letných mesiacov chceme opäť zrealizovať nejaký “remote office”, tak ako sme boli minulý rok v Chorvátsku.

5. Venovať sa aj vlastným produktom

V našom portfóliu máme už niekoľko vlastných produktov, ktoré by sme chceli počas roka 2017 vylepšovať a propagovať vo vyššej miere. Jedným z nich je aplikácia PitChoose, v ktorej hlasujete za jednu z možností, a aplikácia Memoti.com, prostredníctvom ktorej si vytvárate krásne fotoknihy alebo kalendáre s vlastnými fotografiami.

 

Pitchoose memoti.com

 

 

 

 

 

6. Prinášať klientom vysokú pridanú hodnotu

Novým aj starým klientom chceme poskytovať čo najlepšie a najkvalitnejšie služby, ktoré u nich vyvolajú spokojnosť. Chceme, aby z našej strany cítili podporu a 100% nasadenie, s ktorým vstupujeme do každého projektu.

Vo všeobecnosti však chceme spoločnosť Touch4IT posunúť počas roka 2017 na ešte vyššiu úroveň a ukázať ostatným firmám a všetkým ľuďom ako môžu nové a moderné technológie uľahčovať prácu a spríjemňovať život.

Touch4IT redakcia

Touch4IT

Redakcia

Tags: